Raw – zobacz zwiastuny filmu gore, na którym wszyscy mdleją

W sieci zadebiutowały dwa zwiastuny filmu w reżyserii Julii Ducournau pt. Raw. To ta niechlubna produkcja, która zadebiutowała na zeszłorocznym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto, gdzie w czasie seansu została wezwana karetka pogotowia, gdyż kilka osób uczestniczących w pokazie zemdlało i potrzebowało opieki lekarskiej. Ostrzegamy, że pierwszy trailer, który znajdziecie poniżej, jest przeznaczony tylko dorosłych widzów.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=102&v=wKYFH0hRpD0

Zobacz również: The Bye Bye Man – ekskluzywny fragment filmu!

https://www.youtube.com/watch?time_continue=27&v=cdDZpQGsM5U

Film opowiada o szesnastoletniej dziewczynie o imieniu Justine, która rozpoczyna studia weterynaryjne. Podczas nauki poznaje makabryczny, bezlitosny i niebezpiecznie uwodzicielski świat. Chcąc się dopasować, porzuca zasady narzucone przez jej rodzinę i zaczyna jeść surowe mięso. W wyniku swoich czynów Justine zacznie odkrywać swoją prawdziwą naturę, za którą wkrótce poniesie okropne i nieoczekiwane konsekwencje.

W filmie występują: Garance Marillier, Ella Rumpf i Rabah Nait Oufella.

raw plakat

Produkcja trafi do amerykańskich kin 10 marca 2017 roku. Na razie nie wiadomo czy dane nam będzie zobaczyć film w polskich kinach.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?