Avengers: Infinity War – start zdjęć już w przyszłym miesiącu! Czy Liv Tyler powróci do Uniwersum Marvela?

Właśnie świat obiegła informacja o nowej dacie rozpoczęcia zdjęć do Avengers: Infinity War! Wbrew wcześniejszym doniesieniom, pierwszy klaps na planie w Szkocji padnie dopiero pod koniec lutego. Głównymi lokacjami, w których będzie można spotkać ekipę filmową to Glasgow, Edynburg oraz górzysty region Highlands. 

avengers infinity war

W związku z bliskim rozpoczęciem zdjęć docierają do nas również kolejne plotki dotyczące stale powiększającej się obsady. Jedną z nich jest możliwość powrotu do Uniwersum Marvela Liv Tyler w roli dobrze znanej nam z Incredible Hulk Betty Ross. Jest ona w filmie ukochaną Bruce’a Bannera, a także córką byłego generała, a obecnego Sekretarza stanu Stanów Zjednoczonych Thaddeusa Thunderbolta Rossa.

Betty Ross Hulk

Zobacz również: Zobacz świetne otwarcie Złotych Globów w wykonaniu Jimmy’ego Fallona i aktorów!

Reżyserią filmu zajmują się bracia Russo, za scenariusz odpowiada Christopher Markus oraz Stephen McFeely, a wśród producentów wykonawczych znalazł się Jon Favreau. W Infinity War ma pojawić się aż 67 postaci z uniwersum Marvela! Szczegóły fabuły nie są jeszcze znane, jednak jak wiemy zjednoczeni bohaterowie walczyć będą ramię w ramię z pragnącym skompletować wszystkie sześć Kamieni Nieskończoności Thanosem. 

Miejmy nadzieję, że plotki okażą się prawdą i będzie nam dane po raz kolejny zobaczyć Liv Tyler na wielkim ekranie! Premiera Avengers: Infinity War planowana jest na 4 maja 2018 roku.

Źródło: dailyrecord.co.uk/ Ilustracja wprowadzenia: mcuexchange.com

Stały współpracownik

Fanka filmów i książek fantasy. Kolekcjonuje figurki smoków i repliki broni białej. W wolnym czasie tworzy biżuterię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?