W Łowcy Androidów 2049 zobaczymy oryginalnego Replikanta

Internet obiegła wiadomość jakoby w nadchodzącym Łowcy Androidów 2049 miał się pojawić jeden z oryginalnych Replikantów, którzy swą pierwszą przygodę zaliczyli w pierwowzorze z 1982 roku. By zrealizować ten plan, twórcy posłużą się techniką, za pomocą której Wielki Moff Tarkin czy młoda Księżniczka Leia mogli pokazać się Łotrze 1. Gwiezdne wojny – historie.

Zobacz również: Łowca Androidów 2049 – Ryan Gosling jako Oficer K na nowym zdjęciu z planu

Jak na razie nie jest wiadome który Replikant miałby się pojawić w nadchodzącej odsłonie Łowcy, lecz jeśli informacje są prawdziwe w grę wchodzą Roy Batty (Rutger Hauer), Pris (Daryl Hannah), Rachael (Sean Young), a także Harrison Ford w roli młodego Deckarda. Warto tutaj zwrócić uwagę, że reżyser Denis Villeneuve stwierdził ostatnio, że w swoim filmie nie zamierza do końca wyjaśniać czy Deckard jest Replikantem czy nie. Bardzo możliwe, że w Łowcy Androidów 2049 otrzymamy zarówno młodszą wersję tego bohatera, która będzie Replikantem, jak i starszą  która będzie prawdziwym człowiekiem. 

Blade

Akcja sequela rozgrywa się kilka dekad po wydarzeniach z pierwowzoru wydanego w 1982. W filmie ponownie zobaczymy Harrisona Forda, który po raz drugi wcieli się w kultowego już bohatera – Ricka Deckarda. Fabuła sequela stworzona przez Hamptona Fanchera i Michaela Greena będzie kontynuować historię zapoczątkowaną przez pierwszego ze wspomnianych scenarzystów oraz Davida Webba Peoplesa, a także opartą na powieści spod pióra Philipa K. Dicka – Czy androidy śnią o elektrycznych owcach.

Obecnie w obsadzie, oprócz Harrisona Forda, znajdują się również: Ryan Gosling, Jared Leto, Robin Wright, Ana de Armas, Hiam Abbass, David Dastmalchian, Sylvia Hoeks, Carla Juri, Dave Bautista i Barkhad Abdi. Reżyserem kontynuacji jest utalentowany Denis Villeneuve (Sicario, Labirynt). 

Premiera kontynuacji kultowego Sci-Fi zaplanowana jest na 6 października 2017 roku.

Źródło: theterminatorfans.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Wielbiciel francuskich komedii i ogromny fan Gwiezdnych Wojen. W wolnych chwilach lubi oderwać się od rzeczywistości przy dobrych animacjach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?