Logan – Caliban na kolejnym zdjęciu promującym film!

Do sieci trafiło nowe, tym razem dla odmiany kolorowe, zdjęcie Calibana (za pośrednictwem Empire / @XMenFilms). Znajdziecie je poniżej.

C084VMgVQAAxShe

Zobacz również: Logan – Caliban na nowym zdjęciu promującym produkcję!

Jak możecie zauważyć, rzeczony mutant zamknięty jest w klatce znajdującej się na bliżej nieokreślonym terytorium. Miejsce to w żadnym wypadku nie przypomina domu Wolverine’a i Profesora X. Czy to możliwe, że widzimy tutaj Calibana, który zabierze młodą X-23 do wspomnianych bohaterów, po ucieczce od nikczemnego Xandera Rice’a? Zważywszy na fakt, iż mogliśmy zobaczyć, jak Reavers sprowadzają nadmienionego mutanta do parteru, powyższa opcja wydaje się bardzo prawdopodobna. Być może przyszły trailer coś więcej nam podpowie odnośnie tej intrygującej postaci.

Tómas Lemarquis wcielił się w Calibana w dziejącym się w latach 80 XX wieku X-Men: Apocalypse, jednakże to Stephen Merchant zagra wspomnianego bohatera w produkcji Logan, którego akcja będzie mieć miejsce w niedalekiej przyszłości. Widzowie ujrzą nową wersję nadmienionej postaci. Jest to nieco niezrozumiałe, ponieważ taka zagrywka twórców nie ma żadnego sensu, jeśli rozpatrzymy ją z punktu widzenia ciągłości serii. Mimo to, rola Merchanta pozostaje ciągle tajemnicą. 

Opis dystrybutora (kino): Zmęczony życiem Wolverine czuje się zagubiony w świecie, w którym zdziesiątkowani mutanci X-Men żyją na marginesie społeczności ludzkiej. Jego mentor Charles Xavier (Patrick Stewart – seria Star Trek), znany jako Profesor X, przekonuje go, by wziął udział w ostatniej misji, w której stawką jest życie młodej dziewczyny, jedynej nadziei rasy mutantów.

Obsada widowiska: Hugh Jackman – Logan / Wolverine, Patrick Stewart – Charles Xavier / Profesor X, Richard E. Grant – Dr Zander Rice, Boyd Holbrook – Donald Pierce, Stephen – Merchant Caliban, Dafne Keen – Laura Kinney / X-23, Doris Morgado – Maria i Elizabeth Rodriguez – Gabriela.

logannewposter

Polska premiera filmu Logan odbędzie się 3 marca 2017 roku.

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?