Batman trafi do świata Fortnite! Komiks od Egmontu już we wrześniu.

Już 7 września bieżącego roku wydawnictwo Egmont opublikuje komiks Batman/Fortnite: Punkt zerowy będący crossoverem jednego z najpopularniejszych superbohaterów ze światem uwielbianej przez miliony użytkowników gry. Oprócz niesamowitej historii wydawca ma dla fanów obu uniwersów bonus.

źródło: Egmont Polska

DC Comics wielokrotnie łączyło siły ze znanymi markami jak Looney Tunes czy uniwersum Obcego i Predatora. Tym razem amerykański wydawca połączył samego Mrocznego Rycerza ze światem gry Fortnite. A wszystko zaczyna się od tajemniczej szczeliny na niebie Gotham, która wciąga jego obrońcę w do nieznanego świata… Co gorsza, Zamaskowany Krzyżowiec traci pamięć. Wrzucony w niekończący się wir walki, musi odnaleźć sposób nie tylko na odzyskanie swych wspomnień i przeżycie, ale uratowanie świata i innych bohaterów DC Tam na jego drodze staną dobrze znane miłośnikom gry postaci jak Bandolierka czy Najeźdźca-Renegatka.  Przy okazji fani Gacka i kultowej produkcji Epic Games odkryją sekrety, które dotąd nie ujrzały światła dziennego w grze, związane z tytułowym punktem zerowym.

źródło: Egmont Polska

Za Batman/Fortnite: Punkt zerowy odpowiadają tacy twórcy jak Christos Gage, Reilly Brown, Christian Duce i Joe Kalisz, którzy łączą siły z Donaldem Mustardem, dyrektorem kreatywnym Epic Games. Zespół ten tworzy historię, która zadowoli zarówno miłośników Mrocznego Rycerza, jak i graczy Fortnite! Z kolei wśród twórców okładek alternatywnych pojawią się takie Amanda Conner, Jim Lee, Kenneth Rocafort czy sam Donald Mustard.

Dodatkowo album Batman/Fortnite: Punkt zerowy będzie zawierał unikatowy kod, pozwalający na pobranie niezwykłych akcesoriów związanych ze światem DC Comics, wśród których znajdują się między innymi strój Harley Quinn – Rebirth, strój Opancerzony Batman – Zero, lotnia Batman – Zero czy kilof Szpon z Kotwiczką Kobiety-Kot.

źródło: Egmont Polska

 

 

Dziennikarz, felietonista. Miłośnik klasyki SF, komiksów i muzyki minionych bezpowrotnie dekad.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?