diuna
diuna

Konkurs: Wygraj zaproszenie na przedpremierowy pokaz Diuny: Część druga w Multikinie!

Z okazji nadchodzącego pokazu filmu Diuna: Część druga w Multikinie przygotowaliśmy dla Was konkurs!


DO WYGRANIA:

13x zaproszenie dla dwóch osób na przedpremierowy pokaz filmu Diuna: Część druga w Multikinie  Złote Tarasy 28 lutego o 20:00.


Co należy zrobić, aby wygrać?

  • Odpowiedz na pytanie: Jaki jest Twój ulubiony bohater serii Diuna? Krótko uzasadnij odpowiedzi.
  • Pamiętaj o konieczności zapoznania się z Regulaminem.
  • Na odpowiedzi czekamy do 22 lutego. Zwycięzców ogłosimy następnego dnia w  tej publikacji.
Twoje zgłoszenie

Ja, niżej podpisany/-a wyrażam zgodnie z art. 7 ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”) wyraźną i dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Movies Room Tomasz Rewers, ul. Radosna 23, 42-600 Tarnowskie Góry w celu udziału w konkursie. Prosimy o zaznaczenie odpowiedniego pola:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu promocji organizatora poprzez opublikowanie moich danych (w przypadku zwycięstwa) na stronie internetowej oraz stronie Facebook organizatora.

Jednocześnie oświadczam, że moja zgoda spełnia wszystkie warunki o których mowa w art. 7 RODO, tj. przysługuje mi możliwość jej wycofania w każdym czasie, zapytanie o zgodę zostało mi przedstawione w wyraźnej i zrozumiałej formie oraz poinformowano mnie o warunku możliwości jej rozliczalności. Zostałem/-am również poinformowany/-a o tym, że dane zbierane są przez Movies Room, o celu ich zbierania, dobrowolności ich podania, prawie do wglądu i możliwości ich poprawiania oraz że dane te nie będą udostępniane innym podmiotom w celach innych niż obsługa księgowa oraz korespondencyjna.

Pamiętaj o konieczności zapoznania się z Regulaminem.

Nagradzany twórca Denis Villeneuve przedstawi dalszy ciąg sagi o Diunie. Główny bohater Paula Atryda stanie przed nowymi wyzwaniami i niebezpieczeństwami. O tym czy uda mu się im sprostać widzowie mogą się przekonać dzień przed premierę – 28 lutego podczas pierwszego w Polsce przedpremierowego pokazu filmu „Diuna: Część druga” w Multikinie Złote Tarasy!

diuna 2

fot. materiały prasowe

Dodatkowo na uczestników wydarzenia w klubie 35 mm (2. piętro Multikina Złote Tarasy) będzie czekała strefa Xbox. Każdy będzie mógł sprawdzić swoich sił jako pilot ortnitoptera Atrydów, dzięki specjalnemu dodatkowi do Microsoft Flight Simulator. Odwiedzający do dyspozycji dostaną wysokiej jakości wolanty Logitech G, a dla tych czujących się bardziej komfortowo ze standardowych wyposażeniem – także konsole Xbox z naszymi typowymi kontrolerami.

„Diuna: Część druga” jest to następna odsłona serii na podstawie słynnej powieści Franka Herberta. Film ukaże imponującą podróż Paula Atrydy, który zawiera sojusz z Chani i Fremenami. Jednocześnie wkroczy na wojenną ścieżkę, pałając żądzą zemsty na spiskowcach, którzy doprowadzili do upadku jego rodziny. Stając przed wyborem między miłością życia a losem znanego wszechświata, Paul pragnie zapobiec tragicznej przyszłości, którą tylko on potrafi przewidzieć.

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?