Konkurs: Wygraj kurtki z motywem Gran Turismo: Na podstawie prawdziwej historii! Film już na VOD!

Z okazji premiery filmu “Gran Turismo: Na podstawie prawdziwej historii” na VOD przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać wyjątkowe nagrody!


DO WYGRANIA:

2x kurka z motywem z filmu


Co należy zrobić, aby wygrać?

  • Odpowiedz na pytanie: Jaki jest Twój ulubiony film na podstawie gry video? Krótko uzasadnij odpowiedzi.
  • Pamiętaj o konieczności zapoznania się z Regulaminem.
Twoje zgłoszenie

Ja, niżej podpisany/-a wyrażam zgodnie z art. 7 ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”) wyraźną i dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Movies Room Tomasz Rewers, ul. Radosna 23, 42-600 Tarnowskie Góry w celu udziału w konkursie. Prosimy o zaznaczenie odpowiedniego pola:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu promocji organizatora poprzez opublikowanie moich danych (w przypadku zwycięstwa) na stronie internetowej oraz stronie Facebook organizatora.

Jednocześnie oświadczam, że moja zgoda spełnia wszystkie warunki o których mowa w art. 7 RODO, tj. przysługuje mi możliwość jej wycofania w każdym czasie, zapytanie o zgodę zostało mi przedstawione w wyraźnej i zrozumiałej formie oraz poinformowano mnie o warunku możliwości jej rozliczalności. Zostałem/-am również poinformowany/-a o tym, że dane zbierane są przez Movies Room, o celu ich zbierania, dobrowolności ich podania, prawie do wglądu i możliwości ich poprawiania oraz że dane te nie będą udostępniane innym podmiotom w celach innych niż obsługa księgowa oraz korespondencyjna.

Pamiętaj o konieczności zapoznania się z Regulaminem.

Na odpowiedzi czekamy do 20 października do godz. 23:59. Autorów najciekawszych, zdaniem redakcji, odpowiedzi, nagrodzimy. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na naszej stronie następnego dnia. Powodzenia!


Kino rajdowe podbiło serca widzów na dobre dwie dekady temu, kiedy na ekrany wszedł pierwszy z filmów spod znaku Szybcy i wściekli. Przy niskim jak na Hollywood budżecie 38 mln dol., opowieść o nielegalnych wyścigach, tajniakach, miłości w oparach benzyny, zarobiła niemal 208 mln dol. Najnowsza odsłona serii w ciągu pięciu miesięcy od swojej premiery uzyskała niemal 705 mln dol.

Gran Turismo

©2023 Columbia Pictures Industries, Inc. and TSG Entertainment II. All Rights Reserved.

Teraz na platformy VOD wchodzi Gran Turismo: Na podstawie prawdziwej historii. Film opowiada o zespole, któremu nie dawano szans na prawdziwym torze wyścigowym. Mistrz gier komputerowych (Archie Madekwe), były kierowca rajdowy (David Harbour) i dyrektor ds. sportów motorowych (Orlando Bloom) ryzykują wszystko, aby zmierzyć się z najbardziej elitarnym sportem na świecie. Ta inspirująca, ekscytująca i pełna akcji historia udowadnia, że ​​nie ma rzeczy niemożliwych. Za reżyserię filmu odpowiadał jeden z najbardziej docenianych obecnie reżyserów kina akcji.

Gran Turismo: Na podstawie prawdziwej historii. już na platformach VOD:

Amazon Prime Video, Chili, Google Play, iTunes, Netia Go, Orange VOD, PLAY NOW, Player, Premiery Canal+, Polsat Box Go, Rakuten TV, SWEET.TV, UPC, Vectra.


Ilustracja wprowadzenia: ©2023 Columbia Pictures Industries, Inc. and TSG Entertainment II. All Rights Reserved.

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy. Najpopularniejszy polski influencer popkulturowy. Kocha filmy, od niedawna również sam je tworzy.
.

Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Znawca uniwersum Marvela oraz największy fan Batmana.
.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations oraz marketing.
.

Kontakt: [email protected]

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?