konsekracja
konsekracja

Wyniki: Wygraj bilety do kina na film “Konsekracja”! Premiera już w piątek

Z okazji wielkiej premiery filmu Konsekracja przygotowaliśmy dla Was konkurs z wyjątkowymi nagrodami!


DO WYGRANIA:

10x podwójne zaproszenie do Cinema City na film Konsekracja

konsekracja

Plakat filmu Konsekracja, Kino Świat

 


Co należy zrobić, aby wygrać?

    • Odpowiedz na pytanie: Jaki jest Twój ulubiony horror? Krótko uzasadnij odpowiedzi.
    • Pamiętaj o konieczności zapoznania się z Regulaminem.
    • Obserwuj nas w Google News
Twoje zgłoszenie

Ja, niżej podpisany/-a wyrażam zgodnie z art. 7 ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”) wyraźną i dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Movies Room Tomasz Rewers, ul. Radosna 23, 42-600 Tarnowskie Góry w celu udziału w konkursie. Prosimy o zaznaczenie odpowiedniego pola:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu promocji organizatora poprzez opublikowanie moich danych (w przypadku zwycięstwa) na stronie internetowej oraz stronie Facebook organizatora.

Jednocześnie oświadczam, że moja zgoda spełnia wszystkie warunki o których mowa w art. 7 RODO, tj. przysługuje mi możliwość jej wycofania w każdym czasie, zapytanie o zgodę zostało mi przedstawione w wyraźnej i zrozumiałej formie oraz poinformowano mnie o warunku możliwości jej rozliczalności. Zostałem/-am również poinformowany/-a o tym, że dane zbierane są przez Movies Room, o celu ich zbierania, dobrowolności ich podania, prawie do wglądu i możliwości ich poprawiania oraz że dane te nie będą udostępniane innym podmiotom w celach innych niż obsługa księgowa oraz korespondencyjna.

Pamiętaj o konieczności zapoznania się z Regulaminem.

Na odpowiedzi czekamy do 2 maja do godz. 23:59. Autorów najciekawszych, zdaniem redakcji, odpowiedzi, nagrodzimy. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na naszej stronie następnego dnia. Powodzenia!

Wyniki:

Miłka Ambroży

Kacper Karaś

Seb14

Filmowyyy

Adrianna Kliś

Filip Morowy

Hyper Boss

Tomek BRD

Michał Augustyn

Ewa Kucharzacz

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo 😊

Konsekracja

fot. materiały prasowe


Opis filmu:

Specjalistka od chorób oczu – Grace (Jena Malone) przybywa do odległego klasztoru w Szkocji, aby zbadać sprawę rzekomego samobójstwa jej młodszego brata księdza. Nie ufając raportom Kościoła, kobieta prowadzi własne śledztwo, próbując ustalić, co wydarzyło się naprawdę. Pomaga jej w tym watykański duchowny, ojciec Romero. Podczas przeszukiwania mrocznych zakątków klasztoru, dzikich klifów i smaganych wiatrem okolicznych plaż, Grace odkrywa nie tylko ślady morderstwa i świętokradztwa, ale też niepokojącą prawdę o własnej przeszłości, która wydobywa na wierzch dawno zapomnianą traumę.

Konsekracja w kinach od 28 kwietnia.


Ilustracja wprowadzenia: fot. materiały prasowe

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Damian pisze:

Najlepszy jak dotąd niezmiennie Sinister 🙂

Anna Segeth pisze:

Ring kiedyś przed laty był tym horrorem/ filmem – który wywołał u mnie dreszcz. Postać dziewczyny długo towarzyszyła mi pod powiekami. A oglądanie kaset video zawsze kojarzyło się z emocjami….A gdy czasem podczas tego zadzwonił telefon….sami wiecie.

Anna Chudoba pisze:

“Paranormal Activity”. To prawdziwy horror, w którym można się bać. W przeciwieństwie do większości horrorów, twórcy nie myśleli, że jak zrobią “buu” i podgłośnią dźwięk to każdy się przestraszy. Tutaj mamy zupełnie inne źródło strachu. Film pokazuje, że nie trzeba wielkich nakładów finansowych, aby zrobić dobry film.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?