Wyniki: Wygraj film Tarzan: Legenda na DVD!

Z okazji premiery DVD filmu Tarzan: Legenda razem z Galapagos zorganizowaliśmy dla Was konkurs z atrakcyjnymi nagrodami! 

https://www.youtube.com/watch?v=p-YfF_uQBEk


NAGRODY TRAFIAJĄ DO: 

Tarzan: Legenda

Jagoda Kołodziejczyk

Paweł Gniadek

Michał Poznański

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i prosimy o przesłanie danych do wysyłki poprzez wiadomość prywatną na Facebooku.

Wszystkich pozostałych już teraz zapraszamy do śledzenia naszego facebookowego profilu – będziemy tam na bieżąco informować o kolejnych konkursach.


Tarzan: Legenda

Najsłynniejszy bohater wykreowany przez pisarza Edgara Rice’a Burroughsa powraca na duży ekran. Tarzan: Legenda to widowiskowa opowieść przygodowa w gwiazdorskiej obsadzie. Film w którym główne role zagrali Alexander Skarsgård, Margot Robbie i Christoph Waltz zadebiutuje na 4K Ultra HD Blu-ray™, Blu-ray 3D™, Blu-ray™ i DVD w ofercie Galapagos Films już 9 listopada! Mijają lata, od kiedy Tarzan (Alexander Skarsgård), opuścił afrykańską dżunglę na rzecz cywilizowanego życia w Londynie. Jako John Clayton III, Lord Greystoke decyduje się wrócić do Konga, gdzie ma pełnić funkcję emisariusza rządu z misją handlową. Nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, że jest pionkiem w śmiertelnie niebezpiecznej grze targanego wolą zemsty, chciwego kapitana Leona Roma z Belgii (Christoph Waltz). Okazuje się, że osoby stojące za zabójczym spiskiem nie mają pojęcia, co rozpęta się za ich sprawą.

ZOBACZ RÓWNIEŻ NASZE POZOSTAŁE KONKURSY!

Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe 

Dziennikarz

Studentka czwartego roku Tekstów Kultury UJ.
Ze świata literatury najbardziej lubi powieści, ze świata muzyki - folk, ze świata kina - (melo)dramaty oraz indie. I Madsa Mikkelsena, oczywiście.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?