Konkurs: Wygraj innowacyjny sprzęt AGD marki Kenwood

Uwaga: to nie żart! Z okazji premiery filmu “Moje wielkie greckie wesele 2”, razem z Monolith Films i Kenwood zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania: 
 
3 x blender Kenwood
 
blender
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3 x czajnik Kenwood
czajnik2
 Co należy zrobić, żeby wygrać? 
 
1. Odpowiedz na pytanie: Co, Twoim zdaniem, byłoby idealnym prezentem ślubnym? Krótko uzasadnij. 
2. Odpowiedź prześlij na adres: [email protected], w tytule maila wpisując: Moje wielkie greckie wesele 2 
3. Pamiętaj o konieczności zapoznania się z Regulaminem
Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco!
 
Na odpowiedzi czekamy do 8 kwietnia 2016, do godziny 23:59. Autorów najciekawszych, zdaniem Redakcji, odpowiedzi, nagrodzimy sprzętem AGD. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na naszej stronie 10 kwietnia 2016Zapraszamy do zabawy!

Po kilkunastu latach od wesela Toula i Ian wciąż bezskutecznie próbują uwolnić się od wszędobylskich greckich krewnych. Gdy czasem zdobędą trochę wolności, zaraz nadarza się okazja, by kochający się rodzinny krąg ponownie zacisnął się jak pętla na szyi. Ich córka Paris wybiera się na studia, a rodzina oczywiście musi zatwierdzić wybór uczelni. Zanosi się na trzęsienie ziemi, bo dziewczyna pragnie opuścić rodzinne Chicago, a co gorsze jej nowy chłopak nawet nie udaje Greka. Jednak prawdziwe tsunami dopiero przed nami. Otóż rodzice Tulli – Maria i Gus – odkrywają, że ich małżeństwo jest nieważne, więc formalnie wciąż są do wzięcia, a to dopiero początek… W obsadzie niemal wszyscy aktorzy znani z pierwszej części!

 
Sponsorem nagród w konkursie jest firma:
 

Dziennikarz

Studentka czwartego roku Tekstów Kultury UJ.
Ze świata literatury najbardziej lubi powieści, ze świata muzyki - folk, ze świata kina - (melo)dramaty oraz indie. I Madsa Mikkelsena, oczywiście.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?