Wyniki: Wygraj “Opowieść o miłości i mroku” w filmowym wydaniu!

Wraz z Next Film zorganizowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania były trzy egzemplarze książki Amosa Oza “Opowieść o miłości i mroku” w nowym, filmowym wydaniu. 

Nagrody trafiają do: 

Ewa Zych

Michał Zieliński

Monika Chyczewska 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i prosimy o przesłanie danych do wysyłki poprzez wiadomość prywatną na Facebooku. Jednocześnie zapewniamy, że to nie prima aprilisowy żart. 😉

Wszystkich pozostałych już teraz zapraszamy do śledzenia naszego facebookowego profilu – będziemy tam na bieżąco informować o kolejnych konkursach. 

https://www.youtube.com/watch?v=B8KcXdA7x-Q

“Opowieść o miłości i mroku” jest ekranizacją bestsellerowych wspomnień Amosa Oza. To przejmująca historia dorastania jednego z najwybitniejszych pisarzy XXI wieku. 

Oz wspomina dzieciństwo u boku rodziców: pragmatycznego Ariego i marzycielskiej, obdarzonej niezwykłą wyobraźnią Fani. Nieszczęśliwa w małżeństwie matka Amosa znajdowała ukojenie w opowiadaniu synowi niesamowitych historii z pogranicza snu i jawy. Z czasem opowieści stawały się coraz bardziej mroczne i niezrozumiałe, by w końcu niebezpiecznie zbliżyć się do rzeczywistości… 

Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe 

Dziennikarz

Studentka czwartego roku Tekstów Kultury UJ.
Ze świata literatury najbardziej lubi powieści, ze świata muzyki - folk, ze świata kina - (melo)dramaty oraz indie. I Madsa Mikkelsena, oczywiście.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?