Konkurs! Wygraj film “Róża” na DVD!

Wspólnie z Monolith films zapraszamy Was do udziału w prostym konkursie!

Do wygrania 6 filmów “Róża” na DVD!

 

Co należy zrobić żeby wygrać? 

1. Odpowiedz na pytanie: Jaka jest Twoim zdaniem najlepsza rola Marcina Dorocińskiego? Krótko uzasadnij odpowiedź.

2. Odpowiedź wyślij na adres [email protected] z tytułem SPRAWIEDLIWY.

Polub nas na facebooku i bądź na bieżąco!

Na odpowiedzi czekamy do 27. lutego 2016. godzina 23:59. Autorów najlepszych odpowiedzi według naszej redakcji nagrodzimy płytami DVD. Wyniki konkursu ogłosimy na naszej stronie w niedzielę 28. lutego 2016. Zapraszamy do zabawy!

https://www.youtube.com/watch?v=LVQVUuTuhd0

Hanna przyjeżdża do Polski, by odbyć podróż śladami swej przeszłości. Wyjechała stąd jako dziewczynka ocalona z wojennej zawieruchy, a wraca jako piękna, silna kobieta. Pamięta ludzi, którzy jej pomogli i miejsca, w których przeżyła dramatyczne dzieciństwo. Nie potrafi jednak pogodzić się z przeszłością. Ta podróż będzie dla niej powrotem do najtrudniejszych, ale i najważniejszych dni jej życia. Do prawdy o ludziach, którzy zaryzykowali wszystkim, by pomóc ukryć ją przed złem tego świata. I do Pajtka, miejscowego dziwaka, który stał się jej najbliższym przyjacielem. On potrafił odnaleźć radość w najgorszych chwilach i sprawić, że mała samotna dziewczynka, czuła się bezpieczna i kochana. Spotkanie z nim po latach, może być dla Hanny nowym początkiem. 

Premiera wyłącznie w kinach studyjnych 19 lutego.

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy. Najpopularniejszy polski influencer popkulturowy. Kocha filmy, od niedawna również sam je tworzy.
.

Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Znawca uniwersum Marvela oraz największy fan Batmana.
.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations oraz marketing.
.

Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?