QUIZ: Niezapomniane utwory z filmów! Rozpoznasz te hity?

Kto nie nucił sobie utworów z kultowych produkcji? Dziś w naszym quizie sprawdzimy jak znacie niezapomniane utwory z filmów! Uwaga! Będziecie mieli 10 sekund, by przesłuchać fragment utworu. Uwaga! Do quizy użyliśmy strony soundcloud, więc musicie pamiętać, by włączyć utwór, gdyż nie włączy się on automatycznie!

Niezapomniane utwory z filmów niejednokrotnie gościły na listach przebojów, a na YouTube mają po miliony, jak nie miliardy, wyświetleń. Dobrej muzyki trzeba słuchać przede wszystkim komfortowo, a pomogą Wam w tym słuchawki OPPO Enco Air3 Pro z redukcją szumów.

Wspomniane słuchawki OPPO to jeden z najlepszych modeli słuchawek na rynku, gdyż zawierają redukcję szumów, przez co możemy cieszyć się czystym dźwiękiem. Słuchawki posiadają również specjalną membranę z włókna bambusowego, która jest o 60% lżejsza, co pozwala jej szybciej reagować na zmiany dźwięku. Membrana jest też o 56% sztywniejsza, dzięki czemu jest mniej podatna na odkształcenia, co skutkuje mniejszymi zakłóceniami. Wreszcie, wewnętrzne wygłuszenie jest o 63% bardziej elastyczne, co dodatkowo redukuje hałas.

Dodatkowo słuchawki OPPO Enco Air3 PRO pozwalają na słuchanie do 30 godzin, co na słuchawki TWS jest bardzo dobrym wynikiem. Kolejnym plusem jest fakt, że 10 minut ładowania pozwala nam na kolejne 2 godziny słuchania. Daj się zanurzyć w świecie muzyki dzięki OPPO Enco Air3 PRO i sprawdź się w naszym quzie!

 

Rozpocznij quiz
1/1020

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?