QUIZ: Jak dobrze znasz Przekręt? Sprawdź wiedzę o kultowym filmie przed seansem serialu!

Już dziś o 22:00 na AMC pojawi się Przekręt, serialowa wersja kultowego filmu Guya Ritchiego z 2000 roku. Z tej okazji zapraszamy na specjalny quiz pozwalający na przypomnienie sobie pewnych faktów ze wspomnianego klasyka!

Zainspirowany historią prawdziwego napadu w Londynie, „Przekręt” to serial luźno oparty na niezwykle popularnym filmie o tym samym tytule. 10-odcinkowa produkcja opowiada o grupie dwudziestokilkuletnich, początkujących oszustów, którzy natknęli się na ciężarówkę skradzionego złota. Bohaterowie nagle zostają wrzuceni do świata zorganizowanej przestępczości, gdzie gra toczy się o wysoką stawkę. Muszą szybko nauczyć się poruszać po zdradzieckich wodach londyńskiego podziemia, w którym grasują nieuczciwi gliniarze, międzynarodowi gangsterzy i lokalni złoczyńcy.

Rozpocznij quiz
1/1020

Jak miała na imię matka Mickeya O’Neila?

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?