W Park Beyond będziemy mogli stworzyć lunapark swoich marzeń i nie powstrzyma nas przed tym nawet grawitacja! Wcielimy się tu w nowo zatrudnionego architekta wizjonera oraz pomożemy swojej firmie stworzyć niesamowite atrakcje. W grze nie będzie nas ograniczać praktyczne nic – z łatwością będziemy mogli stworzyć nawet takie konstrukcje, które nie powinny istnieć w prawdziwym świecie. Twórcy nie zapomnieli również o trybie fabularnym, który pozwoli zapoznać się z mechanikami gry mniej zaznajomionym z tego typu produkcjami. Potem jednak zostanie już tylko budowanie, zarządzenia i liczenie pieniędzy płynących strumieniami. Fani tycoonów mogą znaleźć tu coś dla siebie.
Kolejna gra w uniwersum Obcego. Tym razem jednak nie będzie to przedstawiciel typowego dla serii gatunku shootera FPS, ale strategiczna czasu rzeczywistego. Naszym zadanie będzie dowodzenie zaprawionym w boju oddziałem marines, aby powtrzymać przerażający atak ksenomorfów na księżyc. Lethe. Twórcy zapewniają również, że przeciwnicy będą zróżnicowani, bo obok kwasokrwistych przyjdzie zmierzyć się ze zbuntowanymi komandosami, a także z zupełnie nowym zagrożeniem, pojawiającym się wyłącznie w tej produkcji. Dużą zaletą gry mają być rozległe lokacje, które będą służyć za szachownicę, gdzie będziemy musieli umiejętnie rozstawiać nasze ludzkie pionki.
W Crash Team Rumble dwie 4-osobowe drużyny, składające się z legendarnych bohaterów i złoczyńców z uniwersum Crasha, walczą o zwycięstwo, zbierając owoce Wumpa. Każda postać ma unikalne umiejętności i zdolności, które można wykorzystać, walcząc z przeciwnikami, broniąc własnego banku owoców Wumpa i pomagając drużynie przejąć kluczowe cele na mapie. W grę mieliśmy szansę za grać podczas kwietniowych beta testów i gra nas trochę zawiodło. Sam pomysł jest naprawdę ciekawy, ale zdecydowanie zabrakło większego zróżnicowania w trybach. Może na premierę będzie lepiej w tej kwestii.
Final Fantasy to jedno z największych growych franczyz i na każdą kolejną odsłonę czeka miliony fanów na całym świecie. Ostatnia duża premiera miała miejsce 2020 i był to remake kultowej siódmej odsłony, a od pełnoprawnej nowej części minęło już siedem lat. W końcu przeszedł czas na szesnastą odsłonę, a co ważne dla na Polaków – to pierwsza odsłona, która otrzyma polską lokalizację. Niby nic takiego, ale miło, że Square Enix w końcu uznał nas za rynek godny wydania tych paru dolarów na choćby napisy. Jeśli chodzi o fabułę, to głównym bohaterem będzie tu Clive Rosfield – wojownik z tytułem „Pierwszej Tarczy Rosarii”, który poprzysiągł chronić swojego młodszego brata Joshuę, naznaczonego znakiem Feniksa. Wkrótce Clive zostanie uwikłany w wielką tragedię i poprzysięgnie zemstę Mrocznemu Eikonowi Ifritowi, tajemniczej istocie, która przynosi nieszczęście.
AEW: Fight Forever to zręcznościowa gra wrestlingowa, odwołująca się do złotej ery gatunku. Gracze mogą oczekiwać wykonywania najświeższych ciosów, które można oglądać podczas niezwykle popularnych transmisji walk federacji AEW. Tryb sieciowej współpracy wkracza na nowy poziom z walkami tag-teamowymi pozwalającymi na wykonanie wspólnych manewrów za pomocą prostych komend. Duża liczba najpopularniejszych gwiazd AEW, tryb kariery, tworzenie i dostosowywanie postaci, znane areny AEW, różne typy walk, a nawet znane i lubiane nieusankcjonowane pojedynki czekają.
Zobacz również:
Ilustracja wprowadzenia: Ilustracja wprowadzenia: kolaż z materiałów prasowych z: Final Fantasy XVI, Diablo IV, Street Fighter 6