Będzie się działo! Czyli co przyniesie kwiecień do świata kina i telewizji!

 Na małych ekranach:

Coś się kończy…

6. sezon “The Walking Dead” (03.04.2016)

The Walking Dead

Chwilami aż ciężko w to uwierzyć, ale jeden z najpopularniejszych seriali o zombie, kończy właśnie szóstą odsłonę! I wciąż ma oglądalność! Co jasne, możecie spodziewać się na naszej stronie recenzji! Jak zostanie nam ukazana wyczekiwana postać Negana? Zapewne będzie on dla bohaterów najgorszym aż dotąd przeciwnikiem!


1. sezon “American Crime Story” (05.04.2016)

American Crime Story

Po rewelacyjnym otwarciu, w którym znakomicie nakreślono problem związany ze sprawą O.J. Simpsona. Sezon dobiega końca, nadchodzi więc czas podsumowań! A będą to bardzo sumienne podsumowania.


1. sezon “Vinyl” (17.04.2016)

Vinyl Season 1

„Vinyl” to kolejny serial, który pięknie wystartował. Niecodzienny duet Scorsese-Jagger wydaje się być znakomicie dopasowany, a historia nie na darmo poruszona. Jeśli jeszcze nie zobaczycie jeszcze całego sezonu, na naszej stronie czeka na Was nasza obszerna recenzja!


…i coś się zaczyna!

 4. sezon “Banshee” (01.04.2016)

Banshee 4

Czy mamy tutaj fanów Banshee? Dobre wieści – początek kwietnia otwiera czwarta już odsłona odważnego serialu dla dorosłych. Tych, którym wciąż nie dość kolejnych intryg, mocnych scen i charyzmatycznych bohaterów, zapraszamy. Dla niezdecydowanych służymy recenzją początku serii!

Zobacz również: “Banshee” – kolejny zwiastun 4. sezonu serialu!


 2. sezon “Outlander”(09.04.2016)

outlander 2

Podobał Wam się Outlander? Jeżeli tak, ewentualnie wahacie się po prostu, czy dać tej serii jeszcze jedną szansę, macie okazję to sprawdzić. Dla pewności zawsze warto sprawdzić nasza recenzję!.


1. sezon “The Girlfriend Experience” (10.04.2016)

girlfriend experience

Serial opisujący życie nowojorskiej call-girl ma szanse być…ciekawym. Zwłaszcza, że bazuje na filmie Stevena Sodergha o tym samym tytule. Jeśli jednak jeśli nie jesteście pewni, czy chcecie zainwestować swój czas w tę propozycję, zapraszamy do naszej recenzji pierwszego odcinka!


2. sezon “Fear The Walking Dead” (10.04.2016)

Fear The Walking Dead

Podczas gdy szósty sezon „Walking Dead” dobiega końca, na ratunek fanom przybywa młodszy brat arcypopularnej serii. Pierwszy sezon jak najbardziej spełnił oczekiwania większości widzów. Wkrótce sprawdzimy, czy jego kontynuacja również da radę.

Zobacz również: Fear The Walking Dead” – zapowiedź 2. sezonu serii!


 1. sezon “Hunters” (11.04.2016)

Hunters

A teraz coś nowego z repertuaru science fiction. Znany z roli Dr. Dooma z niesławnej „Fantastycznej Czwórki” z 2005 roku Julian McMahon spróbuje podbić serca telewidzów. U nas możecie sprawdzić, czy znajduje się na dobrej drodze ku temu!

Zobacz również: Recenzja filmu „Fantastyczna Czwórka” na DVD


 1. sezon “Game of Silence” (12.04.2016)

Game of Silence

Jedną z interesujących propozycji nowych seriali na ten miesiąc wydaje się być historia mężczyzny szantażowanego przez dawnych przyjaciół z dzieciństwa. Co jest warte uwagi, to amerykańska wersja tureckiego odpowiednika – „Suskunlar”.


4. sezon “Orphan Black” (14.04.2016)

orphan black

A oto dalszy ciąg historii poruszającej w świetny sposób m.in. problem klonowania, ze znakomitą Tatianą Maslany, odgrywającą wiele różnych ról. Jak dotąd cała historia prowadzona jest na dośc wysokim poziomie. Pora przekonać się, czy tak pozostanie!

Zobacz również: “Orphan Black” – kolejny zwiastun 4. sezonu!


 2. sezon “Unbreakable Kimmy Schmidt” (15.04.2016)

kimmy

Serial opowiadający o młodej kobiecie, która uciekła z sekty zebrała całkiem niezłą popularność. Nie dziwi zatem to, że zostaje on kontynuowany. Czy druga odsłona „Unbreakable Kimmy Schmidt” jest warty zobaczenia, czy scenarzystom powoli zaczyna brakować pomysłów? Zobaczymy wkrótce!

Zobacz również: “Unbreakable Kimmy Schmidt” – zwiastun 2. sezonu serialu!


 6. sezon “Gry o Tron” (24.04.2016)

Game of Thrones

Finalną nową serialową propozycją na kwiecień jest to, na co chyba większośc z nas czekała – 6. sezon „Gry o tron”! Stawianie hipotez, że to może być nawet najlepsza odsłona, wcale nie musi być przedwczesne. Pamiętajmy bowiem, że po raz pierwszy mamy aż tyle wątków, które wyprzedzają treść książkowego pierwowzoru. Oczekujemy z niecierpliwością!

Zobacz również: “Gra o tron” – widowiskowa zapowiedź 6. sezonu serialu!


 Wielkie wydarzenia:

Pyrkon 2016 (08.04. – 10.04.2016)

Pyrkon

Lubicie fantastykę? Wiemy, że tak! Nasze narodowe zebranie wszelkiej maści geeków z pewnością przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi filmów, komiksów i gier! Dziesiątki cospleyerów i fanów będą obchodzić swoje nietypowe święto! Będzie z czego wybierać! Spodziewajcie się naszej relacji z festiwalu!

 

 

*Za tekst odpowiada Kamil Serafin oraz Redaktor Szymon Góraj (opisy seriali). 

 

Dziennikarz

Fan wszelkiej maści blockbusterów (dobrych oczywiście), fanatyk Star Wars, miłośnik popkultury w ogólnym tego słowa znaczeniu i ekspert w robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. Nauki ścisłe i astronomia. Nienawidzi twórczości Mickiewicza.

[email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?