Wejdź do Animusa! Zapowiedź filmu Assassin’s Creed w technologii VR!

Zastanawialiście się kiedyś, jak to jest wkroczyć do Animusa – urządzenia z serii Assassin’s Creed, pozwalającego ponownie odtwarzać wspomnienia naszych przodków, zapisane w kodzie DNA? Jeśli tak, to z całą pewnością powinniście się przyjrzeć poniższemu zwiastunowi, zapowiadającemu krótki, dziesięciominutowy film w technologii VR, który sprawi, że poczujemy się jak użytkownicy owej niezwykłej maszyny…

https://www.youtube.com/watch?v=15pUYttKFv4

Dla osób posiadających Oculus Rift lub Samsung Gear VR, mamy dobre wieści – film można pobrać już teraz, całkowicie za darmo z aplikacji Oculus Video. Materiał powstał na planie filmu Assassin’s Creed Justina Kurzela, jako dodatek promujący główną produkcję. Do jego stworzenia wykorzystano technologię AMD Radeon.

Zobacz również:  Assassin’s Creed – obsada wypowiada się na temat klątwy ciążącej nad adaptacjami gier!

Opis dystrybutora (kino): Ekranizacja serii bijących rekordy popularności gier komputerowych. Michael Fassbender (PrometeuszBękarty wojny) w roli barmana, którego tajemnicza organizacja wysyła w podróż w czasie. W jej trakcie musi powrócić do wspomnień swych przodków, z których każdy był płatnym zabójcą i odzyskać cenne artefakty.

Omawiany obraz nie będzie dosłowną ekranizacją żadnej z odsłon wieloletniej serii. Kinowy Assassin’s Creed przedstawi fikcyjny świat doskonale znany fanom gry, a także charakterystyczne dla sagi wydarzenia i najbardziej pamiętne momenty. Reżyserem obrazu jest Justin Kurzel. Gwiazdami Assassin’s Creed są: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Michael K. Williams i Jeremy Irons.

asscreedposterFot. materiały prasowe

Assassin’s Creed zadebiutuje w polskich kinach dopiero 6 stycznia 2017 roku.

Źródło: Variety.com, YouTube.com / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Dziennikarz

Fan wszelkiej maści blockbusterów (dobrych oczywiście), fanatyk Star Wars, miłośnik popkultury w ogólnym tego słowa znaczeniu i ekspert w robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. Nauki ścisłe i astronomia. Nienawidzi twórczości Mickiewicza.

[email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?