The LEGO Ninjago Movie – znamy obsadę oraz oficjalny opis filmu!

Po ogromnym sukcesie produkcji pt. LEGO: Przygoda wytwórnia Warner Bros. zdecydowała się stworzyć filmową sagę opartą na klockach LEGO. Od tego postanowienia minęło już trochę czasu, a co za tym idzie, ogłoszono kilka nowych projektów mających wchodzić w skład powstającego uniwersum. Zaliczają się do nich: The LEGO Batman Movie, The LEGO Movie Sequel i The Billion Brick Race. W trakcie realizacji znajduje się jeszcze jeden projekt, a mowa tutaj o The LEGO Ninjago Movie, który oparty jest na jednej z najpopularniejszych serii omawianych zabawek dla dzieci. Wspomniana linia klocków LEGO doczekała się już nawet własnego serialu na Cartoon Network. Do tej pory znaliśmy jedynie kilka detali odnośnie The LEGO Ninjago Movie, jednakże dzisiaj podano oficjalną obsadę filmu! Wiemy już zatem, kogo usłyszymy w oryginalnej ścieżce dźwiękowej.

Tak więc w produkcji za przesympatycznych bohaterów podłożą głosy następujące gwiazdy Hollywood: Jackie Chan – Mistrz Wu, Dave Franco – Lloyd, Michael Peña – Kai, Abbi Jacobson – Nya, Kumail Nanjiani – Jay, Zach Woods – Zane i Fred Armisen – Cole.

Ninjago mistrzowie spinjitzu

Zobacz również: The LEGO Batman Movie – kolejny teaser produkcji!

Ujawniono również oficjalny opis filmu, który brzmi następująco: Zainspirowany szalenie popularną linią zabawek LEGO, film Ninjago jest historią sześciu młodych ninja, którym powierzono zadanie ochrony ich rodzinnej wyspy przed niebezpieczeństwami i intruzami. W nocy bohaterowie są utalentowanymi wojownikami, korzystającymi z własnych, unikalnych zdolności oraz imponującej gamy pojazdów w walce ze złoczyńcami i potworami. Za dnia natomiast młodzi ninja starają się prowadzić zwyczajne życie nastolatków, których największym wrogiem okazuje się szkoła średnia.

Reżyserem The LEGO Ninjago Movie jest Charlie Bean (Tron: Rebelia, Robotboy). Twórca nakręci produkcję na podstawie scenariusza spod pióra Dana Hagemana i Kevina Hagemana. Z kolei produkcją projektu zajmą się twórcy LEGO: Przygody, czyli Phil Lord i Chris Miller. W tej funkcji rzeczonych panów wspomogą Roy Lee i Dan Lin. Produkcja zadebiutuje w kinach już 22 września 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?