Deborah Snyder wypowiada się o filmach opartych na komiksach DC Comics!

Deborah Snyder może nie jest tak znana jak jej mąż Zack, reżyser filmu „Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości”, ale jest jego partnerem biznesowym oraz producentem, co sprawia, że ma duży wpływ na powstawanie filmów z uniwersum D.C. Co więcej, będzie odgrywać jeszcze większą rolę, gdyż studio w bardzo szybkim tempie rozwija swój przebój o superbohaterach, przygotowując cztery kolejne filmy na 2017 i 2018 rok.

Steve „Frosty” Weintraub z Collider przeprowadził niedawno wywiad z Deborah Snyder, skupiając się na nadchodzących adaptacjach komiksów oraz na tym, jak David Ayer i Patty Jenkins tchnęli życie w bohaterów “Legionu Samobójców” oraz “Wonder Woman”.

David Ayer stworzył naprawdę zabawny film o złych ludziach, którzy próbują czynić dobro, a całość przedstawiona jest w świetny sposób. Film bardzo różni się od „Batman v Superman”, a przede wszystkim od tego, co robi Patty Jenkins z “Wonder Woman”. To również historia, która ma swój początek podczas I wojny światowej, więc można sobie wyobrazić zupełnie inny świat. Nawet paleta kolorów w filmie, jak i inne techniczne rzeczy bardzo się tu różnią. Myślę, że to jest właśnie niesamowite. Reżyserzy stanęli za kamerą, mając silną wizję i swój punkt widzenia na te postaci oraz opowiadane historie, co jest bardzo fajne – mówiła Deborah Snyder.

ekipa legionu samobójców

Zobacz również: “Legion Samobójców” – Common ujawnia imię swojej postaci

Snyder opowiedziała również o etapach prac nad poszczególnymi filmami uniwesrum D.C., o postprodukcji „Legionu Samobójców”, kręceniu „Wonder Woman”, „Justice League”, który jest w przygotowaniach oraz o rozwoju scenariuszy do „Aquamana” i „The Flash”.

„Legion Samobójców” jest w postprodukcji i ma premierę tego lata. Natomiast do „Wonder Woman” skończyliśmy większość głównych zdjęć w Londynie. Teraz  jest dwutygodniowa przerwa, aby Gal Gadot mogła uczestniczyć w konferencjach prasowych. Następnie jedziemy do Włoch, aby nakręcić sceny rozgrywające się na Themiscyrze i znowu wracamy do Londynu pokręcić trochę przy pomocy green screena. „Legion Samobójców” zaczęliśmy kręcić 11 kwietnia w Leavesden, a także na Islandii i trochę w Szkocji. W tej chwili pracujemy z Jamesem Wanem nad scenariuszem do „Aquamana” i mam nadzieję, że w pierwszym kwartale następnego roku będziemy mogli rozpocząć produkcję filmu. Tak samo sprawa wygląda w przypadku „The Flash” – mówiła Snyder.

Wonder Woman

Jest to naprawdę napięty grafik, ale Snyder powiedziała, że możliwość przeniesienia na duży ekran tych postaci jest ekscytującą przygodą, która przytrafia się tylko raz w życiu.

Niesamowitym uczuciem jest możliwość tchnienia życia w te fantastyczne postaci. To jak spełnienie marzeń. Nasza praca jest wspaniała i pracochłonna, ale kochamy to robić – mówi Deborah.

„Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości” w polskich kinach pojawi się już 1 kwietnia. „Legion Samobójców” będziemy mieli okazję zobaczyć 3 sierpnia, tylko dwa dni po światowej premierze. Z kolei „Wonder Woman” i „Justice League” zapowiedziane są na 23 czerwca i 17 listopada 2017 roku, a „The Flash” i „Aquaman” na 16 marca i 27 lipca 2018 roku.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: heroichollywood.com

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?