Jessica Lange i Naomi Watts spotkają się na planie filmu “The Secret Life of the Lonely Doll”

Jon Avnet, Rodrigo Garcia i Jake Avnet, przy współpracy z Brucem Cohenem („American Beauty) i Jasonem Weinbergiem („Ray Donavan”) wyprodukują adaptację powieści autorstwa Jean Nathan „The Secret Life of the Lonely Doll”. W rolach głównych zagra dwukrotna zwyciężczyni Oscara Jessica Lange („The American Horror Story”) oraz Naomi Watts („Birdman”).

„The Secret Life of the Lonely Doll”, skupia się na kanadyjskiej autorce Dare Wright, która w 1957 roku napisała popularną książkę dla dzieci „The Lonely Doll”. Czterdzieści lat później, Jean Nathan, poszukując materiałów do swojego nowego artykułu, odnajduje autorkę książki w szpitalu, w Nowym Jorku. Dziwaczne życie Wright, spędzone w izolacji i przepychu, ukazuje jej ucieczkę od bolesnych wspomnień z dzieciństwa do świata sztuki.

fot. materiały prasowe

Zobacz także: “Wierna” – recenzja kolejnej części cyklu “Niezgodna”

Za kamerą stanie Gia Coppola („Palo Alto”), a scenariusz przygotuje Merritt Johnson („Temple Grandin”, „Terapia”).

Naomi Watts już teraz możemy podziwiać w trzeciej części serii „Niezgodna: Wierna”, który w zeszłym tygodniu wszedł do kin. Natomiast Jessicę Lange, jeszcze w tym roku, będziemy mogli oglądać w filmie „Wild Oats”.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?